"Занюхує або ковтає": Ківа назвав Добкіна-молодшого "твариною"

STYLERLIFE        15.11.2016 - 20:29
Фото: Дмитро Добкін (РБК-Україна)
Фото: Дмитро Добкін (РБК-Україна)

Ілля Ківа різко висловився про Дмитра Добкіна та інших нардепів-"фантомів"

"Загадкова" поведінка народного депутата Дмитра Добкіна є показником "дна", на якому перебуває українське суспільство. Про це заявив екс-глава департаменту по боротьбі з наркозлочинністю Ілля Ківа інтерв'ю виданню "Обозреватель".

"Не знаю, занюхує він або ковтає психотроп, але його стан постфактум - показник дна, в якому ми сьогодні знаходимося. Адже це представник вищого органу законодавчої влади. Добкін - тварина. І вона створює майбутнє наших дітей", - сказав Ківа.

На думку нинішнього радника міністра внутрішніх справ, коли у вищому органі влади "присутні такі, як Добкін, це говорить вже не просто про ракову пухлину, а про метастази".

"Але добкіни - це минуле, я вам точно кажу. Їх вже немає, вони - фантом. Народилося нове покоління, формується новий пласт суспільства. Запущений процес очищення, відродження, тому що досконалості немає межі. Наші діти повинні дихати одним повітрям - точно не добкиными", - вважає він.

Ківа також вкотре заявив, що багато депутатів вживають наркотики, і розмови про легалізацію - прямий доказ того. Правда, назвати прізвища таких "слуг народу" Ківа відмовився.

До речі, Дмитро Добкін продовжує веселити своєю дивною поведінкою на робочому місці.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top