"Занюхує або ковтає": Ківа назвав Добкіна-молодшого "твариною"

STYLERLIFE        15.11.2016 - 20:29
Фото: Дмитро Добкін (РБК-Україна)
Фото: Дмитро Добкін (РБК-Україна)

Ілля Ківа різко висловився про Дмитра Добкіна та інших нардепів-"фантомів"

"Загадкова" поведінка народного депутата Дмитра Добкіна є показником "дна", на якому перебуває українське суспільство. Про це заявив екс-глава департаменту по боротьбі з наркозлочинністю Ілля Ківа інтерв'ю виданню "Обозреватель".

"Не знаю, занюхує він або ковтає психотроп, але його стан постфактум - показник дна, в якому ми сьогодні знаходимося. Адже це представник вищого органу законодавчої влади. Добкін - тварина. І вона створює майбутнє наших дітей", - сказав Ківа.

На думку нинішнього радника міністра внутрішніх справ, коли у вищому органі влади "присутні такі, як Добкін, це говорить вже не просто про ракову пухлину, а про метастази".

"Але добкіни - це минуле, я вам точно кажу. Їх вже немає, вони - фантом. Народилося нове покоління, формується новий пласт суспільства. Запущений процес очищення, відродження, тому що досконалості немає межі. Наші діти повинні дихати одним повітрям - точно не добкиными", - вважає він.

Ківа також вкотре заявив, що багато депутатів вживають наркотики, і розмови про легалізацію - прямий доказ того. Правда, назвати прізвища таких "слуг народу" Ківа відмовився.

До речі, Дмитро Добкін продовжує веселити своєю дивною поведінкою на робочому місці.

On Top