ua en ru

У Запоріжжі фермер посадив свого працівника на ланцюг

У Запоріжжі фермер посадив свого працівника на ланцюг Фото: Фермер посадив працівника на ланцюг

Фермер запідозрив своїх підлеглих у крадіжці

В Запорізькій області стався дивний інциндент, місцевий фермер посадив свого працівника на ланцюг, а його дружину замкнув у сараї. Про це повідомляє прес-служба поліції Запорізької області. Відео затримання сучасного "рабовласника" опубліковано в мережі YouTube.

За словами фермера, він так зробив, бо запідозрив своїх підлеглих у крадіжці. Жінку він вирішив просто замкнути в сараї, а з чоловіком обійшовся більш жорстоко - посадив його на ланцюг.

"Жінка пробула під замком з 7 годин ранку до 3 годин дня. Потім я його привіз, посадив на ланцюг (чоловіка). На ланцюгу він просидів 10 годин", - повідомив затриманий фермер на допиті.

Постраждалі чоловік та дружина не розуміють, за що з ними так жорстоко обійшлися.

"Ми жили у нього півтора року, все нормально було, потім він раптом почав вимагати з нас гроші, прикував його (чоловіка), а мене закрив у приміщенні. Ми просиділи в холоді, голоді, без води більше доби. Потім приїхала поліція, звільнили Юру, зняли ланцюг з нього", - розповіла постраждала жінка.

Під час обшуку володінь фермера поліцейські з'ясували, що правопорушник причетний ще й до незаконного обігу зброї. Тепер зловмиснику загрожує до семи років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Тернопільській області мати три роки не випускала сина з дому.