ru ua

У Запоріжжі собака втратив лапи після знущань шкуродерів

У Запоріжжі собака втратив лапи після знущань шкуродерів Фото: Собаку замучили шкуродери (pixabay.com/PaelmerPhotoArts)

Поки тварині шукають нових господарів, волонтери збирають кошти на протези

У Запоріжжі шкуродери кинули собаку помирати на вулиці після того, як над ним по-звірячому познущалися. В результаті, тварина втратила чотири лапи. Про це повідомила зоозахисниця Олеся Кулик на своїй сторінці в Facebook.

"Бушуй (Рижик) жив на Сєдова. Йому не менше 10 років. Він прекрасний охоронець і справжній собачий мачо. Хто це зробив невідомо. Бушую забрали з його будинку. Зав'язали лапи скотчем і ізолентою. Тримали на розтяжці (розпинали? тягнули?) так довго, що ніжки почорніли. Це більше 10 діб", - написала вона.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/olesyakyluk

"Навіщо - питання відкрите. Що міг відчувати пес, який дуже дружелюбний і не проявляв агресії до людей, коли йому ні за що робили так боляче? Що живе в мозку у людини, яка руйнівна сила, щоб не тільки зробити, але і придумати подібне?" - обурилася Кулик.

Собаку знайшли волонтери і доставили у ветеринарну клініку, де його прооперували. Пес втратив чотири лапи, оскільки у нього почалася гангрена.

Зараз зоозахисники збирають кошти на протези для Бушуя і шукають для нього люблячих господарів і новий будинок.

alt

Фото: Пес Бушуй ( facebook.com/olesyakyluk)

"Пес складний. Найскладніший за мою практику. Але він може стати щасливим завдяки вашій підтримці і нашій роботі!" - додала Кулик.

Раніше в Києві господарі замкнули собаку в машині, залишивши її помирати на спеці.