ua en ru

По Запоріжжю дівчина гуляла "в костюмі Єви" (відео 18+)

По Запоріжжю дівчина гуляла "в костюмі Єви" (відео 18+) У Запоріжжі гуляла абсолютно гола дівчина (фото: pixabay.com/Yevhen1971)

У Запоріжжі гуляла абсолютно гола дівчина при невисокій температурі

В Запоріжжі гуляла абсолютно гола дівчина, при цьому рівень тепла ледь перевищував позначку +10 градусів. Минуло всього кілька днів після того, як по Запоріжжю гуляла абсолютно гола дівчина, як точно такий же інцидент стався на Малому ринку.

Вже інша жителька вирішила прогулятися серед білого дня без одягу та взуття. При цьому на вулиці було всього близько 10 градусів тепла. Дівчина не звертала уваги на перехожих і не реагувала на зауваження.

Про причини такого вчинку не повідомляється.

В Запоріжжі гуляла абсолютно гола дівчина (відео: youtube.com/it`s zp)

Нагадаємо, що у Львові орудує сексуальний маніяк. Вночі 5 березня невідомий чоловік у коричневому пальто напав на 20-річну дівчину на вулиці Пулюя. Відзначається, що зловмисник перебуває у розшуку. Коли потерпіла дала опис злочинця правоохоронцям, виявилося, що на нього вже надходили скарги від інших людей.

Також ми писали про те, що в той же день в одному з сіл 14-річний підліток зґвалтував шестикласника і зняв всі знущання на камеру телефону.

Раніше ми повідомляли, що у Києві біля метро виявили труп голої жінки. Також опубліковані фотографії та відео з місця події. Поліцейські і слідчі оперативники з'ясовують причини та деталі трагедії.