ua en ru

"Зарплата непогана": у Тернополі виявили виїзний бордель

"Зарплата непогана": у Тернополі виявили виїзний бордель Фото: Бордель (pixabay.com/geralt)

Жінка вербувала українських дівчат через інтернет

У Тернополі викрили виїзний бордель, організатором якого виявилася місцева мешканка. Дівчат, яких жінка вербувала через інтернет, розвозили на замовлення у готелі, сауни і знімні квартири. Про це повідомляє канал "Україна".

Зазначається, що оперативники стежили за жінкою ще з квітня. Дівчат із інших областей вона вербувала через інтернет, а клієнтів шукала в соцмережах. За замовленням їздили в готелі, сауни і орендовані квартири.

У квартирі організатора борделю були вилучені докази, зокрема, комп'ютери, мобільні телефони, записники зі списками клієнтів і мічені гроші.

"У зазначену групу входило сім осіб. Це дві особи жіночої статі, які працювали як адміністратори, один чоловік розвозив повій, а також встановлено чотири повії", – розповів начальник відділу по боротьбі з торгівлею людьми Нацполіції у Тернопільській області Олександр Буняк.

Відео: Виїзний бордель у Тернополі (YouTube/Сьогодні)

"Чоловікові і батькам сказала, що їжджу в Тернопіль дивитися за жінкою. В принципі мене все влаштовувало. Зарплата непогана, отримувала в місяць близько 30 тисяч гривень", - розповіла учасниця незаконного бізнесу.

До речі, під Києвом виявили бордель для особливих клієнтів.

Правоохоронці Київської області провели операцію з ліквідації секс-притону. У повій, які надавали свої послуги, була дуже вузька спеціалізація – виключно для іноземців.

Керівник управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Андрій Ткач, повідомив, що оперативники провели успішну спецоперацію з ліквідації злочинної групи, організаторами якої було п'ять осіб.

"Родзинкою" борделю було спілкування виключно з іноземними громадянами. Організатор злочинного угруповання, 28-річний житель Київської області, підбирав дівчат для роботи орієнтуючись не тільки на привабливу зовнішність, але і на вільне володіння іноземними мовами. Крім того, він особисто інспектував подібні послуги у своїх "конкурентів". До складу борделю входило два диспетчера і 20 дівчат. Вартість послуг коливалися від 1600 гривень до 4000 гривень в годину. Правоохоронці провели ще 10 санкціонованих обшуків за місцем проживання організаторів борделю і за адресами притонів. Були вилучені гроші, банківські картки, рекламні візитки, наркотичні речовини, зброя, боєприпаси і записи з розрахунками клієнтів і дівчат.