ru ua

Зарубала сокирою: з'явилися деталі вбивства зниклої 12-річної дівчинки з Кіровоградської області

Зарубала сокирою: з'явилися деталі вбивства зниклої 12-річної дівчинки з Кіровоградської області Фото: Дівчинку знайшли мертвою (РБК-Україна)

Школярку кілька днів шукали родичі і місцеві жителі

У вбивстві зниклої під Кропивницьким 12-річної Катерини Добродій підозрюють мати дівчинки. Передбачається, що жінка зарубала дочка кухонною сокирою. Про це повідомляє ТСН.

За попередньою версією поліцейських, мати Катерини завдала удару дівчинці кухонним сокирою, а після відвезла доньку в лісосмугу. На камери відеоспостереження, встановлені на одній з автозаправних станцій, потрапив момент заїзду автомобіля в ліс.

Відео: Дівчинку знайшли мертвою (tsn.ua)

При цьому весь час поки Катю вважали зниклою, жінка зображала старанні пошуки дочки. Дівчинку, швидше за все, поховають у четвер, 14 грудня.

Нагадаємо, 12-річна Катерина Добродій пропала в п'ятницю, 8 грудня. До її пошуків крім родичів і співробітників правоохоронних органів долучилися волонтери і місцеві жителі.

У вівторок, 12 грудня, тіло дівчинки з множинними пораненнями знайшли у лісі.

Також повідомлялося, що зниклу 12-річну дівчинку з Кіровоградської області вбила матір.

Тіло дівчинки знайшли в п'яти кілометрах від дому з численними пораненнями. Ввечері на підставі зібраних доказів поліція затримала матір Катерини за підозрою у вбивстві.

"Усе виявилося банально просто. Чоловік пішов на роботу, по дорозі молодшого відвів дитину в дитсадок. Старша дочка була разом з мамою. Дівчинка просилася залишитися вдома і не йти в школу, а мати навпроти наполягала, щоб та все ж пішла в школу. У підсумку, в пориві раптово виниклої люті мати вбила дитину, а потім вивезла і залишила на пустирі", – розповів Аброськін.