ua en ru

Заслужена вчителька України виїхала з країни на заробітки

Заслужена вчителька України виїхала з країни на заробітки Фото: Петро Порошенко і Віолетта Македон (president.gov.ua)

Жінка кинула роботу і поїхала жити в Лондон

Заслужена вчителька України з Берегово Закарпатської області Віолетта Македон виїхала з країни на заробітки. Про це повідомляє "Прозахід".

Викладач англійської мови, яка в 2016 році перемогла у конкурсі "Учитель року" і отримала нагороду "Заслужений вчитель України", поїхала жити і працювати в Лондон.

Зараз вона приїхала на батьківщину на пару днів відвідати сина. За словами жінки, у Великобританії вона вирішила поїхати тому, що бачить там великі перспективи для своєї реалізації.

У Лондоні Віолетта Македон працює доглядальницею у сім'ї англійця і українки. Заслужена вчителька повинна наглядати за літнім чоловіком Бобом, гуляти з ним, ходити в парки і музеї.

Македон зазначає, що незважаючи на своє усвідомлене рішення переїхати, вона дуже нудьгує по будинку і рідній школі, де вона викладала раніше.

"Тут залишилися жити мої друзі, колеги, багато колишні і нинішні учні, тут, власне, почалося професійне сходження тощо. Я дякую школі, яка сприяла мені досягти вершин у професійній сфері. Адже особливо життєво вдалим виявився минулий рік", — сказала вона.

Раніше кращий вчитель України порівняв колишніх і нинішніх школярів.