ua en ru

"Змусили копати собі яму": у Житомирській області чоловіка протягом п'яти годин жорстоко катували

"Змусили копати собі яму": у Житомирській області чоловіка протягом п'яти годин жорстоко катували Фото: Кулак (pixabay.com)

Катував чоловіка його двоюрідний брат і племінник

В Житомирській області протягом п'яти годин катували чоловіка, щоб змусити його відмовитися від спадщини. Про це повідомляє ТСН.

36-річний потерпілий, що його бив двоюрідний брат разом зі своїм сином і кумом. Чоловік стверджує, що йому погрожували вбивством і змусили копати собі яму в лісі.

Після мук Руслан Самійлик опинився в реанімації. За його словами, жорстокого побиття передувала зустріч з братом, на якій потерпілий запитав, коли родич дасть ключі від будинку, що належить їм по праву спадщини.

"Сказали, що я зараз викопаю яму собі і вони мене поховають. Потім одягнули мене на цей брухт і повісили над якоюсь ямою. Вимагав, щоб я відмовився від спадщини", - каже побитий чоловік.

Знущатися над ними припинили лише після обіцянки відмовитися від спадщини і нікому не розповідати про побиття. Тільки після цього чоловікові викликали "швидку".

Медики Коростишівської ЦРЛ характеризують стан Руслана, як важкий.

"Політравма, множинні забої тіла, рвані рани голови, забій живота, переломи кистей", - розповіла лікар-хірург Оксана Пендура.

Кривдником Самийлыка є підполковник міліції і колишній заступник начальника райвідділу Олександр Мордалевич. Вдома його немає, а сусіди кажуть, що ця сім'я не живе мирно і ласа на майно. Мати підполковника, який також претендує на спадщину, від коментарів відмовилася у телефонній розмові.

"Я хвора, у мене болить серце, мене це не стосується", - пояснила жінка.

За телефоном журналісти видзвонив і головного фігуранта справи, який переконує, що брата не бив, а навпаки – спас.

"У себе у дворі його знайшов. Ви уявіть собі ситуацію: якщо я його побив, я викликав "швидку", поставив поліцію, відправив у лікарню", - каже Олександр Мордалевич.

Проте ці слова спростовують свідки, які бачили початок конфлікту.

"Вони у мене в магазині тут за грудки посмикалися, і я попросила вийти з магазину, тому що у мене були люди. Вони вийшли і все", - розповіла продавщиця місцевого магазину.

Поліція стверджує, що свідчень і доказів достатньо, щоб оголосити колишньому колезі і його родичам підозру. "В даний час особи, на яких вказав потерпілий під час допиту, встановлені. Вони відмовляються від пояснень", - пояснив заступник начальника Коростишівського райвідділу поліції Віталій Поліщук.

Відео: "Брат на брата" (tsn.ua)

Нагадаємо, що у Києві жорстоко побили ветерана АТО Дмитра Резніченка.