На заздрість Трампу: суддя з Полтавської області вніс у декларацію шикарні хороми

STYLERLIFE        10.11.2016 - 22:20

Судячи з декларації судді, будинок він побудував тільки на свою зарплату

Суддя Гальонкін Сергій Анатолійович обзавівся шикарними хоромами площею 661 квадратний метр. Заступник голови Апеляційного суду Полтавської області має будинок недалеко від Полтави, який більше нагадує церкву. Про це повідомляється в блозі Prosud.

Суддя одним з перших серед суддів подав свою електронну декларацію за 2015 рік. Згідно їй, а також декларації судді за 2014 і 2013 роки, основним доходом сім'ї з чотирьох осіб є заробітна плата судді.

Фото: Декларація судді (blog.prosud.info)

Згідно нових правил декларування в 2015 році суддя Гальонкін вказав у декларації також і готівкові кошти у розмірі 150 тис. грн.

У декларації судді Сергія Гальонкін за 2014 рік вперше згадується будинок в селі Росошенци поблизу Полтави, згідно з державного реєстру майнових прав зареєстровано даний будинок в лютому 2015 року.

Однак згідно знімках Google Earth, будинок побудований ще в 2007 році, а на знімках 2011 року прибудинкова територія знаходиться практично в тому ж вигляді, що і в 2014.

 

Як раніше повідомлялося, під Одесою шикарні особняки сповзають у море через зсуви.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся