ua en ru

Заява про теракт відомого російського футболіста зворушила мережу

Заява про теракт відомого російського футболіста зворушила мережу Фото: В'ячеслав Радімов

Жахливий теракт в метро Санкт-Петербургу аж ніяк не залякав місцевих жителів

Теракт в метро Санкт-Петербурга згуртував пітерців, які бескорысно зараз допомагають один одному. Таку гучну заяву зробив екс-футболіст збірної Росії, а нині тренер дубля "Зеніту" В'ячеслав Радімов. Про це він написав на своїй сторінці в Instagram.

"В новинах — покручений вагон, кров на обличчях, цифри загиблих, поранених... Переляк — раптом під землею залишився хтось із своїх? Страх швидко змінився злістю — не дочекаєтеся! Ви кого хочете залякати? Моє місто пережив блокаду, але залишився незламним! І сьогоднішня трагедія згуртувала. Люди виявилися вищої проби", - написав Радімов.

Він написав про те, що навіть "найбільш непримиренні вороги" об'єднуються, щоб якось допомогти постраждалим.

"Вболівальники "Спартака", найбільш непримиренні вороги "Зеніту", перед грою своєї команди з "Оренбургом" розтягують банер: "Безмірна біль, що рве серце на частини. Пітер, сумуємо!" І це - по-людськи. Як і потік людей, які йдуть з квітами на Сінну. Як і пропозиції автомобілістів - безкоштовного перевезення по місту... І таксі, що пропонують на вулицях бабцям і дідам довести до будинку - теж безкоштовно. Везуть всіх, просто тут з особливою наполегливістю. І далі і кругом - безкорислива людська допомога", - розповів футболіст.

alt

Знаменитий півзахисник висловив співчуття сім'ям загиблих у теракті.

"Співчуття та скорбота. Біль і віра: будемо жити! І перемагати! І сподіваємося, що нам вдасться поглянути в очі тих падлюк, хто задумав і влаштував криваву драму. Співчуття близьким і рідним загиблих. Земляки, покойтесь зі світом!" - резюмував футболіст.

Користувачі мережі, написали, що такі сильні слова Радімова зворушили до глибини душі.

alt

До речі, російський письменник заявив, що теракт в Пітері відбувся "дуже вчасно для Путіна".