ua en ru

"Шкода людей": в Харкові місце смертельного ДТП продовжують завалювати квітами

"Шкода людей": в Харкові місце смертельного ДТП продовжують завалювати квітами Фото: Місце ДТП у Харкові (facebook.com/lerrra)

Харків сумує за жертвами страшної аварії

Через два тижні після смертельної аварії в Харкові на вулиці Сумській, в результаті якої загинуло шість осіб, на місце страшного ДТП люди продовжують нести букети живих квітів. Про це повідомила спецкореспондент Валерія Ивашкина на своїй сторінці в Facebook.

"Харків. Те саме перехрестя, на якому Лексус Зайцевої врізався в людей, що стояли на світлофорі", - написала журналістка.

"Шкода людей": в Харкові місце смертельного ДТП продовжують завалювати квітамиСкріншот поста облікового запису facebook.com/lerrra

"Шкода людей": в Харкові місце смертельного ДТП продовжують завалювати квітами

Фото: Місце ДТП у Харкові (facebook.com/lerrra)

Користувачі соцмережі прокоментували фото з місця подій: "Шкода людей. Але хотілося б, щоб там не наставили могильних пам'ятників", "Теж вчора там був...".

Нагадаємо, в центрі Харкова, 18 жовтня, відбулося страшне ДТП на вулиці Сумській. В результаті аварії одинадцять людей постраждали, шість громадян загинули, п'ятеро отримали травми різного ступеня тяжкості. Згідно з версією, позашляховик "Лексус" Олени Зайцевої в'їхав у натовп людей.

Тим часом з'ясувалася цікава деталь про водія "Туарега".