ua en ru

"Смаж мене": українська чемпіонка світу з фітнес-бікіні порадувала гарячим фото

"Смаж мене": українська чемпіонка світу з фітнес-бікіні порадувала гарячим фото Фото: Марина Андрієнко (facebook.сомМарина Андрієнко)

На фото співачка позує у відвертому купальнику

Абсолютна чемпіонка світу з фітнес-бікіні українка Марина Андрієнко зараз відпочиває в теплих краях. Але навіть на відпочинку балує своїх шанувальників гарячими фото.

Українка розмістила на своїй сторінці в Instagram пікантний знімок, на якому вона позує у відвертому вбранні.

"Сьогодні я спіймала золоту рибку, вона дуже уважно слухала мої мрії і бажання і сказала: "Смаж мене"!", – підписала фото дівчина.

"Смаж мене": українська чемпіонка світу з фітнес-бікіні порадувала гарячим фотоСкріншот (instagram.com/maryna_arina_angelina)

Судячи з фото, красуня відпочиває в Індонезії. На фото вона постає у яскравих купальниках.

"Смаж мене": українська чемпіонка світу з фітнес-бікіні порадувала гарячим фото

Скріншот (instagram.com/maryna_arina_angelina)

Зазначимо, що на нещодавньому турнірі WABBA International Mr/Ms Universe 2017 в Будапешті Марина Андрієнко стала абсолютною чемпіонкою світу, перемігши в номінації Bikini Pro і Miss Bikini +165.

Нагадаємо, що Марина в 2016 році стала абсолютною чемпіонкою України і переможцем у категорії фітнес-бікіні понад 168 см. Дівчина регулярно викладає знімки зі своїх тренувань, супроводжуючи їх коментарями з приводу своєї фізичної форми .Щотижня вона показує прогрес своєї фізичної форми в роздягальні.

Читайте також українська спортсменка перемогла у міжнародному чемпіонаті з фітнесу.