ua en ru

Коли чекати потепління: синоптик дала прогноз на вихідні

Коли чекати потепління: синоптик дала прогноз на вихідні Фото: Погода (pixabay.com/fauke)

Україною пройде атмосферний фронт

На вихідних 9 та 10 березня в Україні очікується сніг, дощ і потепління. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

На свята, 9-10 березня, Шевченківські дні, Україною пройде атмосферний фронт скандинавського циклону. Протягом п'ятниці і суботи очікується дощ і мокрий сніг. Опади будуть пересуватися з заходу на схід.

У Києві в четвер, 8 березня, буде швидше хмарна погода, ніж опади (вночі і вранці), але можливі несуттєві. Вдень у п'ятницю, 9 березня, +1, +2 градуси.

9-10 березня у столиці утримається волога погода, ввечері 9-го та вночі 10-го опадів буде більше.

"А ось вдень 10-го березня навіть проясниться. Температура повітря підвищиться, вдень 9-10 березня - до + 3 + 5 градусів", - повідомила синоптик.

"Так вже сталося, що 8-е березня і 9-10 березня - поруч. І тому для мене завжди ясно і зрозуміло, які найближчі дні - особливі. Не тільки для країни, гучності або символів. Інтимно. Це для мене, жінки, особисто Він написав і "Катерину", "Наймичку", і "Невільника", "і золотої, й дорогої", і тілько дівчата та соловейко не затих". А особливо це "Пишається калинонька, Явір молодіє, А кругом їх верболози Й лози зеленіють"... Весна", - написала Діденко.

Коли чекати потепління: синоптик дала прогноз на вихідні

Скріншот поста (facebook.com/tala.didenko)

До речі, синоптик дала прогноз на 8 березня.