ru ua

Дружина з автоматом і четверо синів: що відомо про родину вбитого ватажка "ДНР"

Дружина з автоматом і четверо синів: що відомо про родину вбитого ватажка "ДНР" Гладкова Наталія та Олександр Захарченко / Кадр з відео YouTube-каналу Chile Pepper

Відомо, що Захарченко мало розповідав про своє особисте життя

Потужний вибух у столиці "ДНР" забрав три життя і поранив 11 осіб. Першим загинув ватажок невизнаної Республіки Олександр Захарченко. Він очолював незаконну адміністрацію Донецької Народної Республіки з 2014 року до своєї смерті. Захарченко було 42 роки. Про його особисте життя відомо небагато — на сайті голови ДНР зазначено, що він одружений, виховує чотирьох синів. Трохи більше Захарченко розповідав сам. Про те, що відомо про сім'ю Захарченко розповідають російські ЗМІ.

За наявними даними, глава ДНР був одружений двічі. Його колишня дружина і вдова — тезки — обидві Наталії. У першому шлюбі у Захарченко народилося три сини. Друга дружина глави ДНР Гладкова Наталія народилася в 1986 році в Донецьку. З нею Захарченко став з'являтися на публіці восени 2014 року. За деякими даними, офіційно шлюб зареєстрований не був, однак обручку на правій руці Наталія носить. Цивільна дружина народила Захарченко четвертого сина, якого назвали Олександром. Хлопчик з'явився на світ 30 липня 2015 року.

У той же час в 2015 році депутат народної ради ДНР Клавдія Кульбацкая заявляла, що в Захарченко всього один шлюб, а всі його діти від однієї законної дружини. За інформацією іншого джерела, Захарченко має два сина від першої і два сина від другої дружини.

Гладкова Наталія разом з Олександром Захарченко вирушила на фронт. У неї були позивні Мама і Дружина, так як вона надавала медичну допомогу під час бойових дій. Глава ДНР також зазначав, що його дружина перебувала під обстрілом і брала участь в боях за аеропорт в Донецьку.

"Наталія Володимирівна дуже не хотіла, щоб я загинув. А так як зрозуміла, що мене вже не відмовиш від участі в цих боях (за донецький аеропорт. — прим. ред.), вона поставила мені умову: або їдемо разом, або не їдемо обидва. Вона теж одягла форму, взяла автомат і поїхала сюди. Потім вона автомат викинула, їй довелося бігати з РПК. Пізніше координувала рух наших підрозділів. А так вона тут лежала під обстрілом так само, як і я", — розповів Олександр Захарченко.

Нагадаємо, що раніше Пєсков сказав, що вбивство Захарченко підвищить напруженість на Донбасі.

Також ми писали, що в "ДНР" у зв'язку зі смертю Захарченко скасували шкільні лінійки.

Раніше повідомлялося, що оточення Захарченко намагається втекти з окупованого Донбасу.

Відео: (video.rbc.ua)