Дружина вбитого депутата Вороненкова вважає, що Хрущов нав'язав Україні Крим

Дружина вбитого депутата Вороненкова вважає, що Хрущов нав'язав Україні Крим
Фото: Марія Максакова (facebook.com/maria.maksakova)

За словами співачки, шляхом "городнього права" півострів відібрали в України

Вдова вбитого російського депутата Дениса Вороненкова Марія Максакова розповіла, що колишній генеральний секретар ЦК КПРС Микита Хрущов "нав'язав" Крим Україні. Про це вона заявила в інтерв'ю телеканалу "112".

"Вже давно нав'язана кілька хибна лінія, бо виглядає все так, ніби Хрущов помилково або ще з якихось своїх міркувань, перевищивши свої повноваження, нібито віддав те, що не мав права віддавати. Але насправді, коли він приїхав в Крим і побачив цю антисанітарію... Інфраструктура, як і все інше, була настільки слабкою, що Хрущов зрозумів, що це для України – півострів, а для Росії – це фактично острів", – сказала Максакова.

"І він (Хрущов) практично нав'язав Україні Крим. І Україна, природно, себе відчувала в цьому відношенні скривдженої. Вона могла б витратити ці гроші на Одесу чи ще якісь свої території, але замість цього вона взяла собі Крим, звалила його на свої плечі, виправила там ситуацію, наскільки це було можливо, а потім у неї, шляхом "городнього права", Крим відняли. Це ж об'єктивна реальність", – підсумувала Максакова.

До речі, вдова вбитого Вороненкова обіцяє помститися за вбивство чоловіка.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся