ru ua

Дружина українського судді чудесним чином заробила на елітну нерухомість в ОАЕ

Дружина українського судді чудесним чином заробила на елітну нерухомість в ОАЕ Колаж РБК-Україна

Слуга Феміди і його дружина заради майна влаштували фіктивне розлучення

Дружина судді Вищого господарського суду України Світлана Ємельянова (вважається колишньою) володіє елітною нерухомістю в Дубаї та Австрії. Про це дізналися журналісти програми "Схеми" під час розслідування.

Повідомляється, що подружжя продовжує проводити час разом, внаслідок чого експерти переконані в фіктивності розлучення в 2014 році. Відзначається, що більшість нерухомості була набута ними в шлюбі.

У Ємельянової знайшли апартаменти в елітному комплексі Palm Jumeirah в Дубаї, вартість яких на момент покупки в 2013 році складала 350 тисяч доларів.

У 2011 році вона купила віллу на березі Середземного моря в Туреччині в комплексі Seashell Belek Elite Villas. Журналісти відзначили, що покупки підтверджуються виписками з місцевого реєстру.

Також Ємельянова є співвласницею двох готелів у Відні - Prinz Eugen і Kavalier. Варто зазначити, що суддя Ємельянов входив у список акціонерів керуючих готелями компаній. Вартість кожного з готелів перевищує 4,5 мільйона євро.

З 2016 року дружина Ємельянова продовжила інвестувати в готельний бізнес, і стала співвласницею AVIAWEB GmbH, що управляє трьома готелями у Франкфурті-на-Майні з мережі FAIR HOTEL.

Вsдео: Легенди судді Артура Емельянова (YouTube/Радіо Свобода онлайн)

За даними офіційної податкової декларації Світлани Ємельянової, за період з 2011 по 2014 вона отримала дохід в три мільйони гривень, проте журналісти підкреслили, що цього достатньо для купівлі, хіба що, квартири в Києві.

До речі, у сім'ї чернівецького прокурора знайшли елітне майно.