"Я дуже його любила": Дружина Вороненкова розповіла, як переживає смерть чоловіка

Понеділок 27 березня 2017 14:22
Дружина Вороненкова розповіла, як переживає смерть чоловіка
Фото: Марія Максакова

Вдова поділилася, що дуже любила свого покійного чоловіка

Дружина вбитого екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, оперна співачка Марія Максакова розповіла, як переживає смерть чоловіка. Про це вона повідомила виданню "Московський комсомолець". Максакова також сказала, що спілкується з дітьми щодня.

"Я з ними розмовляю щодня. Вони, звичайно, мене підтримують. Це єдині моменти, коли я перестаю ридати. Дивлюся на них, і мене це якось тримає... Жахливо так розпорядилася доля. Кожен раз я робила маленьку поступку на користь Дениса — в різних речах, в тому числі і в моїх кар'єрних питаннях. І ось зараз, уяви собі, цього позбутися... Я сказала вчора татові, що, мабуть, краще мені було не народитися. В Біблії є таке місце: і живі позаздрять мертвим...", - заявила Максакова.

"Я взагалі була готова прямо там поруч з ним лягти і, може, так було б логічніше... Я дуже його любила і люблю. І Бог мене залишив тільки для того, щоб я виховувала хлопчика. А хлопчик зараз — син героя. Розумієш? Його по-іншому ніхто тут не називає. Там у нас його можуть називати як завгодно. А тут він — герой", - підсумувала Марія.

До речі, дружина покійного Вороненкова заспіває українські пісні в пам'ять про чоловіка.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся