ua en ru

Жіноча бійня: на Закарпатті старшокласниця жорстоко побила школярку від ревнощів до хлопця

Жіноча бійня: на Закарпатті старшокласниця жорстоко побила школярку від ревнощів до хлопця Побиття (Колаж РБК-Україна)

Вчитель інформатики зупинив бійку, за що і поплатився

В школі на Закарпатті сталася бійка між школярками. Інцидент стався в селі Вилок. Учениця десятого класу вислідила дівчинку з восьмого і влаштувала з нею розборки. Їй здалося, що та заглядається на хлопця, який їй симпатичний. Про це повідомляється в сюжеті ТСН.

15-річна Ангеліка побачила на фото 13-річну Регіну. На знімку була молодша школярка і предмет обожнювання старшої.

Десятикласниця спочатку намагалася зіштовхнути конкурентку з драбини, однак цьому завадили вчителі, а вже після уроків Регіна вийшла у шкільний двір, де її вже чекали.

"Почала дуже погані слова говорити, мені ганьба таке говорити. Почала мене за волосся, я за неї – так і почалася бійка", - згадує Регіна.

Ангеліка загрожувала Регіні та її сім'ї смертю.

Відео: Бійка в закарпатській школі (tsn.ua)

Зупинив бійку вчитель інформатики, але потім за це поплатився. Йому теж дісталося від старшої дівчинки, хоча вона запевняє, що він її сам почав бити.

"Я повіз її додому, вона ще трохи побігала коло машини, хотіла мене дістати, скажімо так", - розповів вчитель інформатики про захист молодшої.

Зараз побита Регіна знаходиться в лікарні, у неї діагностували струс мозку та черепно-мозкову травму.

У поліцію звернулися обидві дівчини: родина Регіни скаржиться на Ангелику, а Ангеліка стверджує, що її побив учитель інформатики.

"Вони заявляють, що вчитель завдав удари. Звичайно, буде експертиза, яка встановить, чи дійсно вона отримувала тілесні ушкодження і їх характер", - розповіла керівник підрозділу ГУ НацполицииЗакарпатья Тетяна Щоголіва.

В школі проводиться ретельне розслідування.

Читайте також як підліток із Черкаської області просить позбавити матір батьківських прав.