"Жити в такій країні неможливо": у РФ пенсіонер просить Путіна купити йому труну

Середа 18 жовтня 2017 17:19
"Жити в такій країні неможливо": у РФ пенсіонер просить Путіна купити йому труну
Колаж РБК-Україна

Пенсіонер написав листа, в якому просить виділити йому кошти на могилу

Забайкальский пенсіонер після того як пристави зняли з його карти всю пенсію, написав листа Путіну з проханням вирити йому могилу і купити труну. Про це пише місцеве видання "Вечорка".

За словами пенсіонера, він отримує пенсію менше прожиткового мінімуму по регіону. Однак 16 жовтня пристави зняли з картки всі гроші, не залишивши ні копійки. "На сьогоднішній день у мене немає грошей. Купити навіть булку хліба не можу. Немає грошей і на ліки, які мені необхідні щодня, я гіпертонік", — розповів він.

"Пане Президент! Прошу дати розпорядження губернатора Забайкальського краю, голові Оловяннинского району, глави сільського поселення "Яснинское", мені викопати могилу і купити мені труна. Мені 72 роки. Жити в такій країні неможливо", - написав у листі чоловік.

Звуть пенсіонера Анатолій Миколайович Вертипрахов, і він, маючи вищу освіту і пропрацювавши близько 40 років у сфері ЖКГ, став жертвою сучасної житлово-комунальної банди. Як з'ясувалося, гроші були зняті приставом за борги по ЖКГ.

Сьогодні пенсіонеру Вертипрахову по мірі своїх сил і можливостей допомагають сусіди і знайомі. За їх словами, відразу після того як пенсіонер дізнався про зникнення грошей, йому стало погано.

Нагадаємо, що жахливий вчинок вагітної харків'янки сколихнув соцмережі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся