ua en ru

Житель Закарпаття бив та тримав у рабстві чоловіка

Житель Закарпаття бив та тримав у рабстві чоловіка Фото: Рабство (pixabay.com/PublicDomainPictures)

Зловмиснику інкримінують незаконне позбавлення волі або викрадення людини

Житель Закарпатської області використовував свого знайомого, як працівника на господарстві, а потім зв'язав та перевіз його з Рівненської області в Тернопільську до будинку свого друга. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

За словами начальника Кременецького слідчого відділу Максима Щура, причиною непорозумінь між двома закарпатцями виявилися фінансові питання: один з них позичив іншому велику суму грошей.

Повернення боргу підозрюваний не дочекався і запропонував позичальнику відпрацювати дану суму у нього на господарстві на території Рівненської області. Останній погодився і впродовж кількох місяців працював на свого земляка. Потім боржник заявив, що припиняє роботу, оскільки вважає, що борг відробив сповна.

Зловмисник не погодився з цим і закрив "раба" у власному погребі, де періодично його бив. А згодом зв'язав йому руки та ноги пластиковими хомутами, посадив у Mercedes Vito та привіз до Кременецького району Тернопільської області в будинок свого знайомого.

Сусіди помітили незнайомого "ув'язненого" чоловіка та викликали поліцію. Потерпілого доправили в травматологічне відділення лікарні. Медики констатували у постраждалого рвану рану лобної ділянки голови, забої м'яких тканин обличчя, рук, грудної клітки та перелом пальця на руці.

Підозрюваний у скоєному зізнався, але давати будь-які пояснення відмовляється. Наразі вирішується питання про оголошення мешканцю Закарпатської області підозри та обрання міри запобіжного засобу. Чоловіку інкримінують незаконне позбавлення волі або викрадення людини.

До речі, в Балтському районі українську родину тримали в рабстві 13 років.