ua en ru

Жителів Харківської області "косить" небезпечна хвороба

Жителів Харківської області "косить" небезпечна хвороба Фото: Лікарня (112 Україна)

Кількість заражених продовжує зростати

У селищі Андріївка Балаклійського району Харківської області бушує страшне вірусне захворювання. Про це повідомили в Державній установі "Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", пише "Сегодня".

Кількість хворих на вірусний гепатит продовжує збільшуватися.

"Тільки в період з 14 по 19 грудня зафіксовано чотири нових випадки захворювання на вірусний гепатит А", - повідомили в лабцентре.

У відомстві вважають, що вірус міг поширитися через тісних контактів з хворими, недотримання правил особистої гігієни, незадовільний санітарно-гігієнічний стан житлових приміщень і утримання прибудинкової території.

"Станом на 19 грудня зареєстровано 33 випадки захворювань. В умовах стаціонару продовжують лікування четверо хворих", - уточнили в лабораторному центрі.

Раніше лікарі попередили про спалах смертельної епідемії на початку 2018 року.

"Вона у нас буде і на початку 2018 року. Як буде в другій половині 2018 року, зараз говорити рано. Все залежить від того, як будуть вакцинуватися діти. Але навчальний процес, який ми маємо в осінньо-зимовий, весняний період буде сприяти тому , що вірус кору буде легко поширюватися від дитини до дитини і таким чином входити в сім'ю", - розповів лікар.