"Дороге задоволення": Жителі Криму не можуть собі дозволити купити шаурму

Жителі Криму не можуть собі дозволити купити шаурму
Фото: Кримським жителям не вистачає грошей на шаурму, - дослідження

Півострів став аутсайдером в "індексі шаурми"

Як показало нещодавнє дослідження, Крим виявився одним з "невдах" в "рейтингу шаурми". Жителі кримського півострова після оплати ЖКГ та придбання мінімального набору продуктів не можуть собі дозволити купити дане блюдо.

Сам "індекс шаурми" створений комітетом громадських ініціатив спільно з форумом розробників OpenDataDay для дослідження купівельної спроможності жителів регіонів Росії. Суть аналізу полягає в тому, щоб взяти доходи середньостатистичного людини, відняти витрати на оренду житла і на продукти, а потім розділити це на ціну шаурми і на 30 днів. Отриманий індекс показує, скільки порцій шаурми в день зможе собі дозволити середній житель кожного регіону.

Результати проекту говорять про те, що Крим опинився в рейтингу на 84-му, а Севастополь – на 85-му місці, а найбільше порцій шаурми можуть дозволити собі жителі Ямало-Ненецького АТ, Тюменської області і Магадана.

Крім цього, Туреччина припинила поромне сполучення з аннексированным Кримом.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся