ua ru

Жителі села, де вбили випускницю, не вірять поліції

Жителі села, де вбили випускницю, не вірять поліції Фото: Ірина Мукоїд (te.20minut.ua)

Люди вважають, що правоохоронні органи затримали не ту людину

В селі, де вбили випускницю Ірину Мукоед, жителі не можуть заспокоїтися. Вони вважають, що поліція не затримала чоловіка, і хлопець не міг вбити дівчину. Про це повідомляє "Сегодня".

Поліцейські, у свою чергу, стверджують, що всі докази зводяться до неповнолітнього фігуранта, і просять не нагнітати обстановку.

"Жителі селища знову перекрили дорогу в районі автостанції, після чого протестна акція перемістилася до ймовірного місця вбивства. Там вони заблокували автомобіль із співробітниками поліції, вимагаючи приїзду їх начальства. Незабаром рух на міжнародній автотрасі було відновлено", - розказав в Facebook перший заступник голови Збаразької райдержадміністрації Юрій Головатюк.

Заспокоїти людей на місце прибула поліція, так як на вулиці зібралися 150 осіб.

Але "переговори" все-таки відбулися і поліцейські просили людей не вестися на провокації і не вірити чуткам, що розповсюджуються в соцмережах. Мовляв, ніхто підозрюваного не бив і не змушував давати неправдиві свідчення. Докази, які вдалося зібрати, вказують на причетність до вбивства саме затриманого студента.

Нагадаємо, що у Тернополі знайшли вбивцю випускниці Ірини Мукоїд з села Вишнівець. У скоєному у присутності батька і адвоката зізнався 16-річний хлопець.