ru ua

Кримчанка розповіла, як жителі півострова запросто отримують біометричний паспорт

Кримчанка розповіла, як жителі півострова запросто отримують біометричний паспорт Фото: Біометричний паспорт (/travel-diary.com.ua)

За словами кримчанки, закордонний паспорт можна отримати, незважаючи на великі черги

Мешканка Криму Ліна Удовиченко, яка потрапила в базу "Миротворця", розповіла, як жителі півострова можуть отримати біометричний паспорт на материку, щоб їздити в європу без віз. Про це вона повідомила у своєму блозі в ЖЖ.

"Відразу развенчиваю міфи УкрСМИ про те, що український біометричний закордонний кримчанам отримати не можна. Можна! Хоч і не так просто з-за великих черг. 2) В Україні все погано, подробиці пізніше.3) Коментарі до попереднього посту закрила через те, що там багато повідомлень з матом. Почищу весь мат, відкрию. 4) Розчарували ті материкові росіяни, які заздрять. Кримчани не мають можливості на відміну від вас нормально отримувати шенген; безвізовий режим - це лише мала компенсація за ті незручності, які відчувають жителі Криму. З поганої вівці хоч вовни жмут. До того ж, кримчани 23 роки страждали від українізації. Україна повинна це компенсувати. Не заздріть.", - написала вона в своєму пості.

altНагадаємо, що Кобзон приїхав до Луганська з концертом і засудив колег, які не хочуть співати в "ЛНР".