ua en ru

В Житомирі неадекватний водій виштовхав пенсіонера з маршрутки

В Житомирі неадекватний водій виштовхав пенсіонера з маршрутки Колаж РБК-Україна

Пенсіонер надав не ті документи

У Житомирі водій викинув пенсіонера з маршрутки, бо той замість пенсійного посвідчення пред'явив разом зі своїм паспортом довідку про те, що є пенсіонером і, відповідно, має право на безкоштовний проїзд. Про це сообщаетместное видання "Житомирський Кур'єр".

Інцидент мав місце на початку грудня, але про це стало відомо тільки тепер. Повідомляється, що пенсіонер очікував видачі постійного пенсійного посвідчення кілька місяців. На цей час він отримав довідку, яку потрібно пред'являти разом з паспортом. Власне, це і зробив постраждалий від самоуправства водія пенсіонер.

Водій агресивно відреагував на дії чоловіка і виштовхнув його з маршрутки.

Пенсіонер звернувся зі скаргами до правоохоронних органів та транспортне управління Житомирської міськради, але інформації про вжиті заходи не отримав ніякої.

Тим не менш, у листі, за підписом начальника цього управління Ю. А. Осипова, днями отриманому постраждалим пенсіонером, повідомляється, що факт безпідставної відмови пенсіонеру в пільговому перевезенні встановлений. Водій притягнений до адміністративної відповідальності.

Крім того, у документі роз'яснюється, що згідно з постановою Кабінету міністрів №254 від 17.05.1993 р. "Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування" (зі змінами №812 від 25.10.2017 р.) встановлено, що право на безплатний проїзд надається за наявності посвідчення встановленого зразка або довідки.

Нагадаємо, що на автовокзалі в Дніпрі бійцеві АТО відмовилися продавати пільговий квиток на автобус, хоча він пред'явив посвідчення учасника бойових дій.

Також повідомлялося, що в четвер, 28 грудня, в Києві у маршрутки №445 зламалася система управління дверима, однак водія це не зупинило і він повіз пасажирів далі.