ru ua

В Житомирі з'ясовують причину раптової смерті 3-річного хлопчика

В Житомирі з'ясовують причину раптової смерті 3-річного хлопчика Фото: Лікарі (pixabay.com/skeeze)

Поліція шукає винних у смерті маленької дитини

У Житомирі з'ясовують причину смерті трирічного хлопчика, який потрапив в дитячу поліклініку в стані клінічної смерті. Про це повідомляє "Житомир.today".

Мати трирічного сина принесла дитину в дитячу поліклініку в стані клінічної смерті. Лікарі надавали першу медичну допомогу, але дитина померла. Напередодні жінка зверталася до лікарів за допомогою, припускаючи, що у сина отруєння. Підвищеної температури у дитини не було, у зв'язку з чим лікар призначив амбулаторне лікування. Однак увечері хлопчику стало гірше. Батьки дитини не стали викликати швидку і чекати її приїзду, а принесли сина в поліклініку.

"Дитина була доставлена у стані клінічної смерті. Хлопчику надали допомогу, а дільнична медсестра викликала швидку, яка приїхала дуже швидко. Протягом 30-40 хвилин ми боролися за його життя, але допомога виявилася неефективною і дитина померла. Одразу ж викликали поліцію, судмедекспертизу, яка зробила розтин хлопчика. Відповіді ще немає", - розповіла Валентина Вишневська, завідувач сьомого педіатричного відділення дитячої поліклініки Богунського району Житомира.

Начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції у Житомирській області Алла Ващенко повідомила, що за даним фактом розпочато кримінальне провадження, встановлюються обставини, призначена судово-медична експертиза щодо причин смерті дитини, попередньо йшлося про отруєння.

Правоохоронці перевіряють версії розвитку подій, зокрема якість надання необхідної кваліфікованої медичної допомоги та виконання батьками обов'язків по догляду за дітьми.

Відео: Правоохоронці з'ясовують причину смерті дитини (YouTube/Телеканал СК1)

До речі, у Київській області 3-річний хлопчик помер після консультації в лікарні.