ua en ru

Під Житомиром пограбували ювелірів: постраждалий розповів про жорстокий напад

Під Житомиром пограбували ювелірів: постраждалий розповів про жорстокий напад Фото: Поліція (npu.gov.ua)

Потерпілого поранили з вогнепальної зброї

У Житомирській області невідомі напали на автомобіль вінницьких ювелірів, які їхали з виставки "Ювелір Експо Україна". Потерпілий Юрій Циніт розповів про напад невідомих на його машину. Про це повідомляє "Житомир.info".

Злочинцям вдалося вкрасти 30 кілограм золота на суму в 15 мільйонів гривень.

"Ми повернули на об'їзній біля Бердичева і нам "в лоб" виїхав Mercedes-Benz Vito. Ударив. Я вискочив з машини і побачив дві машини, чоловік, напевно, мінімум п'ять-шість. Забрали кума мого разом з машиною і поїхали", - розповів потерпілий.

Відео: Під Житомиром стріляли в ювеліра (YouTube/Житомир.info | Новости Житомира)

Під час атаки ювелір спробував вихопити травматичний пістолет, однак у цей момент його поранили з вогнепальної зброї.

Нападники забрали водія автомобіля, сумки з ювелірними прикрасами та зникли. Потім через кілька кілометрів від місця злочину водія викинули на узбіччя.

Поранений намагався зупинити проїжджаючі авто, але ніхто не зупинився допомогти. Тоді чоловік почав стріляти з травматичного пістолета.

"Двадцять хвилин я лежав на узбіччі поранений. Ніхто не зупинився. Кричав. Проїжджали, дивилися і далі їхали. Я почав стріляти в повітря, у мене з собою був "травмат". Після цього прийшли з кафе навпроти", - розповів постраждалий.

"Стан при надходженні був важкий, хворому надавалася інтенсивна терапія, проведено оперативне втручання з відновленням магістральних судин з допомогою судинних хірургів з Житомира. Також була проведена стабілізація перелому апаратом зовнішньої фіксації. Вилучене чужорідне тіло з м'яких тканин лівого стегна", - зазначив лікар-травматолог Володимир Заєць.

У поліції повідомили, що за даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 187 "Розбійний напад".

"Двоє чоловіків, мешканців міста Вінниця протягом трьох днів перебували в Києві, де були учасниками виставки ювелірних виробів. Поверталися вони з Києва у Вінницю і перевозили з собою близько 30 кілограмів ювелірних виробів з золота. Наразі за даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 187 "Розбійний напад". В області, а також в сусідніх районах інших областей, був оперативно введено спеціальний план "Сирена" з метою встановлення і затримання осіб нападників", - розповіла прес-секретар ГУНП в Житомирській області Алла Ващенко.

Поліції поки не вдалося знайти зловмисників.

До речі, у Києві зухвало пограбували церкву: стали відомі подробиці.