ua en ru

У Житомирській області пенсіонерка заморила голодом своїх корів

У Житомирській області пенсіонерка заморила голодом своїх корів Фото: Корови (unsplash.com/Annie Spratt)

З сараю 73-річної жінки витягли 4-х мертвих корів

В Житомирській області 73-річна господиня заморила голодом чотирьох власних корів. При цьому ще 19 тварин знаходяться в стані виснаження, передає ТСН.

За словами сусідів, худоба на подвір'ї жінки жалібно ревіла кілька тижнів поспіль. Днями на вулиці з'явився неймовірний сморід, через що сусіди пішли до жінки, де побачили мертвих тварин. Рятувальники витягали з хліва корів за допомогою техніки. Жителі села переконані, що корови померли від голоду.

За сараєм знайшли ще шість корів в жахливому стані, яких з учорашнього дня ніхто не годував. Місцевий ветеринар Олена Олійник повідомила, що худоба дійсно виснажена, і може бути ще й хворою. Однак господиня до неї не зверталася з приводу здоров'я корів.

Сусіди господині обурені тим, що жінка сама тримає більше 20 голів худоби і морить їх голодом. За словами сусіда, вона навіть не поїть їх як слід, і шкодує грошей. При цьому доглядати за таким стадом у пенсіонерки немає сил.

Відео: Господиня заморила голодом своїх корів (youtube.com/ТСН)

Одна з односельців розповіла, що одна її корова їсть за зиму більше, ніж 20 корів 73-річної жінки.

У відповідь на звинувачення господиня Софія Овдієнко переконує, що корови не померли з голоду. За її словами, сусіди наговорюють, а вона й сама не доїдає, щоб купити коровам корм. При цьому навіщо їй стільки корів, вона і сама не знає.

"Як-то так завелася теличка гарненька. Друга теличка – шкода. Як-то так воно і так затягнулося. А що я заробляю? У мене корови не дояться - немає молока. Куди воно пропало - не знаю", - розповіла свою версію селянка.

Забрати у пенсіонерки худобу в сільраді не можуть, оскільки це приватна власність жінки. Односельчани переконували бабусю розпродати корів, причому неодноразово. Вона погоджувалася і давала обіцянку, проте так і не розпродала.

Тепер сусіди сподіваються, що на свіжій траві охляла за зиму скотина зможе хоч трохи наїстися.

До речі, народний депутат запропонував давати селянам по 5 тисяч на корову.