ru ua

В Житомирській області попрощалися з бійцем, останки якого виявили в труні іншого солдата (фото)

В Житомирській області попрощалися з бійцем, останки якого виявили в труні іншого солдата (фото) Фото: Свіча (pixabay.com)

Загиблого шукали три роки

В місті Новоград-Волинський Житомирської області попрощалися із бійцем 30 бригади Ярославом Антонюком, який загинув влітку 2014 року. Про це передає 1.zt.ua.

Ярослав Антонюк вважався зниклим без вісті. Однак після розслідування, ініційованого матір’ю іншого загиблого бійця Артема Абрамовича, Світлани Абрамович, останки Антонюка були знайдені в могилі її сина. Згодом виявилося, що там був похований весь танковий екіпаж у складі трьох осіб. Його командиром був Артем Абрамович.

12 серпня 2014 року вони прийняли нерівний бій з ворогом поблизу с. Никифорове в Донецькій області, неподалік російського кордону, прикриваючи відступ поранених та контужених бійців 30-ої окремої механізованої бригади.

За зібраними про ті події свідченнями, Т-64 вибухнув після лобового зіткнення з російським Т-72. Шансів врятуватись не було. Цей бій назвали героїчним, а воїнів відзначено державними та волонтерськими нагородами посмертно. Останки загиблих українських бійців знайшли на початку жовтня 2014 року.

"Аж у травні 2015, 9 місяців потому, ми отримали останки мого 24-річного сина Артема і одночасно з ним - 25-річного солдата Петра Барбуха", - поділилася Світлана Вікторівна Абрамович.

Після ексгумації, яку провели представники "Чорного тюльпану", додаткової експертизи житомирськими слідчими, виявилося, що у могилі разом з Артемом спочиває також ще один загиблий член екіпажу - Ярослав Антонюк, який до 6 жовтня 2017 року вважався зниклим безвісти.

Рідні, бойові побратими та усі небайдужі 12 січня зібралися 31-у гарнізонному будинку офіцерів (Житомирська обл. м. Новоград-Волинський), аби вшанувати і попрощатися з Ярославом.

В Житомирській області попрощалися з бійцем, останки якого виявили в труні іншого солдата (фото)В Житомирській області попрощалися з бійцем, останки якого виявили в труні іншого солдата (фото)В Житомирській області попрощалися з бійцем, останки якого виявили в труні іншого солдата (фото)В Житомирській області попрощалися з бійцем, останки якого виявили в труні іншого солдата (фото)В Житомирській області попрощалися з бійцем, останки якого виявили в труні іншого солдата (фото)В Житомирській області попрощалися з бійцем, останки якого виявили в труні іншого солдата (фото)В Житомирській області попрощалися з бійцем, останки якого виявили в труні іншого солдата (фото)

Фото: Прощання з загиблим бійцем (1.zt.ua)

"3 роки і 2 місяці ми очікували, сподівались, вірили і шукали нашого Ярослава", - розповідає дружина загиблого захисника Ніна Петрівна Антонюк.

Повідомляється, що поховання пройде в с. Чижівка Житомирської області 13 січня об 11.00.

Раніше повідомлялось, що в Житомирській області простяться з бійцем, тіло якого шукали три роки.