ua ru

Журналіст знайшов докази сепаратистського минулого полковника поліції Голубана

Журналіст знайшов докази сепаратистського минулого полковника поліції Голубана Фото: Юрій голубан

Раніше про те, що він мав зв'язок з ватажком терористичного угруповання "Схід", розповів сам Олександр Ходаковський

Український журналіст Артем Фурманюк знайшов докази державної зради полковника поліції Юрія Голубана. Виявилося, що він воював на стороні терористів "ДНР". Про це журналіст написав на своїй сторінці в Facebook.

Як повідомив Фурманюк, полковника поліції затримувала СБУ за зв'язки з ватажком терористичного угруповання "Схід" Олександром Ходаковським.

"Затримали його за те, що дізналися про його прямий мобільного зв'язку з ватажком терористичного угруповання "Схід" Ходаковским під час боїв за донецький аеропорт", – заявив журналіст.

"До речі, за словами Ходаковського, Голубан незадовго до свого переходу на українську сторону також ховався за балаклавою, як і Гришин (Семен Семенченко. – ред.)", – додав Фурманюк.

altФото: Полковник поліції Юрій Голубан

За словами журналіста, його джерела підтвердили, що Юрій Голубан працював в управлінні "А" Донецького обласного СБУ під керівництвом Ходаковського.

"У мене по крупицях почала з'являтися нова інформація про це зрадника. До речі, як виявилося, те, що він воював на боці "ДНР", для багатьох пересічних жителів Донецька не секрет", – підсумував Артем Фурманюк.

Раніше журналіст показав, що дивляться по телевізору в "ЛДНР".