ua en ru

Журналіст розповів, чому громадський активізм, народженаий Майданом, себе вичерпав

Журналіст розповів, чому громадський активізм, народженаий Майданом, себе вичерпав Фото: Майдан (Синиця Олександр/УНІАН)

"Ще можна йти в бізнес. Показувати на прикладі, як піднімати економіку. Важко"

Громадський активіст, львів'янин Олег Радик розповів, чому громадський активізм, народжений Майданом, себе вичерпав. Про це він написав у своєму блозі.

"Як це не важко комусь втямити, але громадський активізм, народжений Майданом, себе вичерпав. Ми лишимось. Дехто. Як улюблені персонажі й водночас рясно обпльовані лідери суспільної думки. Нам залишилось йти в політику, ставати депутатами якихось рівнів і щось міняти чи швидше вирішувати питання, часто й густо свого оточення, бо всім не допоможеш, чи йти у журналістику (блогерство), де відстоювати свої і ідеали людей з грошима", - написав він.

За словами Радика, він не вважає всіх активістів адекватними людьми.

"Адже виявилось, що валити ригів легше, аніж будувати добробут людей. І важко підпорядковуватись партійним лідерам. Компромісним чи продажним. Важко не пересваритись між собою. Бо ми теж зв’язані круговою порукою. Ми не кращі за суддів чи мусорів. Прошу не плутати з реформованими органами. Я половину активістів вважаю або шизофреніками, або ссученими гандо**ми. Чесно, ті й ті про це знають. Одна з причин мого походу на війну, було розуміння, що бидло, яке є бидло, не дивлячись на наявність УБД, не зможе мені мявкнути, який він герой.", - продовжив Олег.

Час активістів пройшов, впевнений Радик.

"Ще можна йти в бізнес. Показувати на прикладі, як піднімати економіку. Трудно. Не всі можуть стати забудовниками чи рестораторами. Це нас об’єднує з бандитами 90-х. Вони не всі могли перелаштуватись. Йти в чиновники. І ставати частиною державного апарату. Тут два нюанси. Або рішати вопроси. Або піаритися, щоб потім рішати вопроси. Наш час пройшов. Треба це визнати.", - підсумував він.

Як раніше повідомлялося, стало відомо, концерт якийсь української зірки в Одесі зірвуть наступним.