"Діра з букетом сталінських міфів": Журналіст розлютив користувачів мережі думкою про вирішення конфлікту на Донбасі

Журналіст розлютив користувачів мережі думкою про вирішення конфлікту на Донбасі
Фото: Конфлікт на Донбасі (pixabay.com/LithiumProductions)

У мережі заявили, що Донбас - це "анти-Україна"

У мережі назвали Донбас "анти-Україною" і заявили, що він може лише конфліктувати з нашою країною. Більш того, його назвали "чорною дірою з букетом сталінських міфів". Таку думку про ситуацію на сході висловив журналіст Остап Дроздов на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що місія Донбасу в складі України – постійно робити її радянською. На його думку, ця територія не принесе нічого хорошого для країни.

Дроздов переконаний, що заморожений конфлікт може виникнути знову в найнепередбачуваніших формах, а тому повернути Донбас, на його думку, все одно, що "насильно приліпити чорну діру з букетом найдиковинніших сталінських міфів".

На його думку, Донбас ніколи не зможе стати частиною Європи, він навіть не гідний стати глухою провінцією України.

"Це неможливо поєднати з європейським проектом України, яка прагне рвати з "совпедією", - написав журналіст.

"Мені не подобається, що наш безвіз чекає їх ополченців, громадян України. І наші пенсії я б ніколи не платив їх бабусям. Це не турбота про своїх нібито "співвітчизників", - це мазохістська безпринципність", - додав Дроздов.

Українці, в свою чергу, висловилися в коментарях до публікації про думку журналіста. Зокрема деякі користувачі погодилися з Дроздовим. Однак більшість вважає, що Донбас жодним чином не відрізняється від будь-яких областей і є повноцінною частиною країни.

Журналіст розлютив користувачів мережі думкою про вирішення конфлікту на Донбасі

Скріншот поста акаунта facebook.com/ostap.drozdov

Журналіст розлютив користувачів мережі думкою про вирішення конфлікту на ДонбасіЖурналіст розлютив користувачів мережі думкою про вирішення конфлікту на ДонбасіЖурналіст розлютив користувачів мережі думкою про вирішення конфлікту на Донбасі

Скріншот коментарів поста facebook.com/ostap.drozdov

До речі, у Сімферополі розігнали мітинг проти дій російських окупантів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся