ua ru

Журналіст висловився про родичів убитих і полонених на Донбасі військових РФ

Журналіст висловився про родичів убитих і полонених на Донбасі військових РФ Фото: Бойовик (Кадр з відео/YouTube/RafaVideoart channel)

Російський журналіст назвав матерів бойовиків з РФ "квочками, які виховують гарматне м'ясо"

Ті, кого в РФ опозиція пафосно називає "російським народом", який прагне скинути тирана і здобути свободу, зовсім далекі від таких поглядів. Таку думку висловив російський журналіст Аркадій Бабченко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, доказом такої точки зору є інтерв'ю матері російського військового, який потрапив в полон в Україні.

"Знаєте, у чому найбільша проблема російської опозиції? Вона майже поголовно не служила або не сиділа. Тому що після того, як рік проведеш в одному приміщенні з цими людьми - з тими, кого так пафосно опозиція називає "російським народом", який, на її думку, розумніший, мудріший і краще свого уряду, і тільки й мріє скинути тирана і здобути свободу, - після цього інтерв'ю з "мамами агєєвих" викликають тільки нудоту. Тому що до такої міри за два роки казарми наїсися цього інфантилізму, цієї дислогіки, цієї абсолютної чистої дитячої дурості від людей, які не дорослішають ні в сорок, ні в шістдесят, що перечитувати це ще раз не можеш вже зовсім", - зазначив журналіст.

"Викладач англійської, весь інтернет перед тобою, всі світові ЗМІ, читай, що хочеш. Нєа. Соловйов, Кисельов, "Путінпамагі", я вірила що "настамнєт". Син мій кудись поїхав, я трошки посумнівалась, але потім перестала, а тепер він у полоні, не знаю, як так вийшло, допоможіть", - написав він.

Бабченко зазначив, що, хоча "Єдіную Росію" в РФ ніхто не любить, вона все одно постійно перемагає на виборах.

"Паша Канигін зробив інтерв'ю з нею (з матір'ю російського військового – Прим. ред.) Він зробив інтерв'ю відразу з усією Росією. Ось ці квочки, які виховують гарматне м'ясо і навіть ніф*га не розуміють, як їх діти гинуть та потрапляють в полон, - це і є Росія", - підкреслив журналіст.

Інтерв'ю матері єфрейтора Агеєва (YouTube/novayagazeta)

Журналіст висловився про родичів убитих і полонених на Донбасі військових РФ

Скріншот поста акаунта facebook.com/babchenkoa

До речі, стало відомо, скільки росіян має померти на Донбасі, щоб вони помітили війну проти України.