ru ua

Журналіст висміяв бойовиків після концерту "Океану Ельзи" у Лисичанську

Журналіст висміяв бойовиків після концерту "Океану Ельзи" у Лисичанську Фото: Святослав Вакарчук (twitter.com/s_vakarchuk)

Напередодні український рок-гурт відіграв концерт на Донбасі

Відомий журналіст Денис Казанський висміяв терористів "ЛНР" після концерту "Океану Ельзи" в Лисичанську. На своєму сайті журналіст іронічно зазначив, що саме так місто "страждає під гнітом української воєнщини".

"Зовсім скоро, в кінці липня виповниться три роки з тих пір, як в Лисичанськ увійшла українська армія звільнила його від "народного ополчення ЛНР". Збройні формування під командуванням Олексія Мозгового деякий час обороняли місто, однак у підсумку не змогли утримати позиції і відступили. З тих пір, якщо вірити російським і луганським ЗМІ, Лисичанськ страждає під гнітом української воєнщини", - написав Казанський.

Відео: "Океан Ельзи" у Лисичанську (youtube.com/Океан Ельзи)

Журналіст "потролив" бойовиків, які "захищали" Лисичанськ.

"Нарешті стало зрозуміло, від чого Мозговий і його люди ціною стількох жертв захищали Лисичанськ. Вони захищали його від Святослава Вакарчука та гурту "Океан Ельзи". Але підступному ворогу все ж вдалося увірватися в місто і віроломно влаштувати в ньому багатотисячний концерт", - зазначив журналіст.

Відео: "Океан Ельзи" виступили в Лисичанську (youtube.com/Океан Ельзи)

"Всі ці люди могли б жити в "ЛНР". Замість концертів у них був би комендантський час. З настанням темряви вони не танцювали б під дощем, а поспішали додому, щоб не потрапити на патруль і не опинитися у підвалі", - підсумував він.

До речі, бійці АТО подякували "Океан Ельзи" за приголомшливий концерт на Донбасі.