ru ua

Журналіста шокувала реакція москвичів на ураган

Журналіста шокувала реакція москвичів на ураган Фото: Ураган (freepik.com/Saiuri)

За його словами, байдужість до всіх життів, крім свого, давно стало "візитною карткою" росіян

Жителів Москви наслідки урагану в їх місті, який забрав життя понад 14 осіб, мало турбують. Про це на своїй Facebook-сторінці написав журналіст Айдер Муждабаєв.

"В Москві ураган убив щонайменше 14 осіб. Я двадцять років пропрацював у московській газеті, і, чесно, не пригадую подібної кількості жертв. Але, судячи з ФБ-стрічки, москвичів це хвилює в 33-ю чергу. Ніякої рефлексії. Вони постять фотки битих машин, зламаних дерев та інші цікаві пейзажі. Про загиблих мало хто не те, що згадує, а, здається, в принципі, мають їх на увазі", - зазначив журналіст.

"Була людина, немає людини - яка різниця, якщо моя тачка ціла? Вже навіть деякі москвичі, а там люди з совістю все ж є, вказують на цю дикість. Але їх слова - голос волаючих у аморальній пустелі", - додав Муждабаєв.

За його словами, байдужість до всіх життів, крім свого, стало "візитною карткою більшості населення РФ, яке проковтнуло українців, вбитих їхньою країною, і так само спокійно проходить повз співвітчизників, які гинуть".

"Можливо, самі росіяни вже просто не помічають цього, але з боку дуже помітно. Мої співчуття рідним загиблих та постраждалим. Це велике горе, особливо моторошно, коли оточуючим тебе начебто людям на нього наплювати", - резюмував він.

Журналіста шокувала реакція москвичів на ураган

Скріншот поста (facebook.com/ayder.muzhdabaev)

До речі, очевидці опублікували відео надпотужного урагану в Москві.