ru ua

Журналісти показали, як виглядає Львів через рік після трагедії на Грибовицькому звалищі

Журналісти показали, як виглядає Львів через рік після трагедії на Грибовицькому звалищі Фото: Гори сміття загороджують дороги (pixabay.com/ALTEREGOINTELIGENCIA)

30 травня 2016 року стався обвал, в результаті якого під 20-метровим шаром сміття опинилися п'ятеро людей

У мережі показали, як виглядає Львів через рік після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі. Інспекції міста провели журналісти NewsOne.

Кореспондент побував на вулиці Тершаківців, де наочно продемонстрував проблему з відходами, гори яких лежать біля дитячого майданчика.

"Тут нестерпний запах. Зараз ранок, і мами з дітками повинні б гуляти на майданчику, але перебувати тут більше 10 хвилин просто неможливо. Мухи, щури, гризуни можуть призвести до летальних наслідків, на цьому акцентували увагу і лікарі", - зазначив журналіст.

Відео: Журналісти проінспектували Львів (youtube.com/NewsOne)

За його словами, через величезну кількість сміття, яка загороджує проїжджу частину, не видно навіть урн.

"Відзначимо, що дане сміттєзвалище знаходиться біля Личаківської райадміністрації, а це означає, що чиновники в курсі, що тут відбувається", - додав кореспондент.

"Біля 60 навчальних закладів Львова - дитячих садків, шкіл - спостерігається подібна ситуація. Львів перетворився з культурної столиці в сміттєву, і нікому до цього немає справи", - резюмував журналіст.

Раніше у Львові під магазин Roshen принесли сміття з-за блокування російських соцмереж.