ru ua

Страшна аварія в США: мати постраждалої українки розповіла про стан дочки

Страшна аварія в США: мати постраждалої українки розповіла про стан дочки Фото: ДТП (facebook.com/Kyivpastrans)

ДТП сталося в новорічну ніч, 1 січня

Постраждала у страшній аварії в Лос-Анджелесі Інга Шевченка потребує коштів на лікування, оскільки страховки не вистачило навіть на день. Про це розповіла мати дівчини Галина, передає ТСН.

Постраждала дівчина вже може сидіти. Зв'язок з клінікою її мати підтримує через консула. За його словами, дівчину можуть виписати вже через тиждень, а далі почнеться реабілітація.

"Вона не може зрозуміти, де вона знаходиться. І чому вона там (у лікарні - ред.). Приходять подружки, вона всіх дізнається, всіх пам'ятає, але каже: "Ви що - у Вінницю всі приїхали?" Вона реально не розуміє, де вона знаходиться", - розповіла Галина.

Жінка каже, що не хотіла відпускати дочку на відпочинок в Америку, ніби відчувала, що може щось статися.

Нагадаємо, що аварія сталася в новорічну ніч 1 січня. За словами поліції, п'яний водій врізався в таксі, в якому їхали українки. Крім Інги шевченка, в салоні перебували фотограф Наталія Кордан і модель Єлизавета Кузьменко. Водій таксі постраждав найбільше. Він знаходиться в комі.

Раніше повідомлялося, що українська модель при смерті в США. У неї були черепно-мозкові травми, переломи кісток обличчя, пошкоджена печінка. Зараз дівчина вже у свідомості.