ua en ru

"Страшна історія смерті": у мережі з'явилися подробиці про загиблого в Умані хлопчика

"Страшна історія смерті": у мережі з'явилися подробиці про загиблого в Умані хлопчика Фото: Мотузковий парк (pixabay.com/ru/users/markusspiske)

Сім'я перебуває в шоці від трагедії

Дитячі розваги в дендропарку "Софіївка" закінчилися для 12-річного Руслана Непотенко смертю. Підлітки прив'язалися мотузками до металевих тросів, щоб покататися на неробочій канатній дорозі. У якийсь момент хлопці зависли на висоті, а Руслану канати передавили легкі і він став задихатися. Дитина померла на очах у однолітків.

Родина і знайомі дитини досі не можуть відійти від шокуючої трагедії, передає "Обозреватель".

"Руслан був активним хлопчиком, траплялося, що порушував дисципліну. По частині навчання зірок з неба теж не хапав, при цьому він був доброю, товариською і чуйною дитиною", - розповіли викладачі школи №11, де навчався Руслан.

Наголошується, що поховали хлопчика на міському кладовищі. Попрощатися з ним прийшли всі його друзі та близькі. Крім загиблого Руслана в сім'ї залишилися ще дві дитини.

"Страшна історія смерті": у мережі з'явилися подробиці про загиблого в Умані хлопчика"Страшна історія смерті": у мережі з'явилися подробиці про загиблого в Умані хлопчикаФото: Загиблий Руслан був добрим дитиною (Соцмережі)

Після трагедії "копи" почали досудове розслідування за ст. 367 ч. 2 Кримінального кодексу України (службова недбалість). За повідомленням прокуратури Черкаської області, посадові особи Національного дендрологічного парку "Софіївка" неналежним чином виконували свої службові обов'язки і не вжили заходів для повного демонтажу канатної дороги, що призвело до нещасного випадку, в результаті якої загинула дитина.

Як раніше писав Styler, у дендропарку Умані загинув школяр.