ua en ru

"Моторошний холод! Діти плачуть! Сором": росіяни оцінили готовність РФ до проведення ЧС-2018

"Моторошний холод! Діти плачуть! Сором": росіяни оцінили готовність РФ до проведення ЧС-2018 Фото: Стадіон "Лужники (stroi.mos.ru)

За словами спортсмена, проблеми почалися ще на підході до стадіону

Російські вболівальники залишилися незадоволені поганою організацією товариського матчу "Росія - Аргентина" на стадіоні "Лужники". Спортсмени, журналісти та пересічні вболівальники залишили безліч негативних відгуків у мережі.

Російський фігурист Максим Траньков у Instagram прокоментував організацію матчу. За словами спортсмена, проблеми почалися ще на підході до стадіону - спочатку він не зміг знайти потрібний вхід, а потім йому довелося підніматися пішки на четвертий поверх.

"Я відвідав головний стадіон майбутнього мундіалю. Спочатку деяк знайшов потрібний вхід, все дуже незрозуміло, запізнився на гімн, потім мені запропонували на 4-ий поверх піднятися пішки, а це в розмірах стадіону як на 8-ій в звичайному будинку, я то добре розім'явся, але потрапив у трафік з дітей і літніх людей, яким цей підйом став випробуванням, до речі, чомусь на зворотньому шляху вниз нас опускали на ліфті. Забіг в ложу сів на запорошене після ремонту, але зручне крісло, побачив живих Мессі, Агуеро, Дибалу, ДиМарию, Маскерано та інших небожителів, ще й гол в ближні до мене ворота, а з ним і чергове фіаско збірної Черчесова. А потім відчув себе ув'язненим... Крізь живий коридор з коней і людей у формі нас повільно вели до виходу. Під дощем, в плюс 5, у листопаді!!! Дітей, жінок, літніх. Так з піснями рівно 1,5 години нас в тисняві донесло до станції "Лужники". Спасибі за такий футбол все для вболівальників. Це був сором і сором, особливо нам росіянам перед іноземними вболювальниками. Коротше такий футбол нам не потрібен", - прокоментував він.

"Моторошний холод! Діти плачуть! Сором": росіяни оцінили готовність РФ до проведення ЧС-2018Скріншот (instagram.com/xam_trankov)

Як відомо, саме на стадіоні "Лужники" пройде Чемпіонат світу з футболу 2018.

Як раніше повідомлялося, визначилися всі учасники чемпіонату світу-2018 від Європи.