ru ua

Зимова казка: у Київській області з'явився гігантський сніговий пес

Зимова казка: у Київській області з'явився гігантський сніговий пес Фото: Сніг (pixabay.com/ru/users/Mariamichelle)

Майструвати скульптури з снігу - це хобі чоловіка

У Київській області в місті Переяслав-Хмельницький місцевий житель Олександр Заруба змайстрував біля свого будинку гігантського 2-метрового снігового пса. За словами автора, він не може сказати, скільки снігу пішло на створення незвичайної скульптури. Про це повідомляє "Сегодня".

До будинку Олександра стали охоче сходитися сусіди та односельці.

"Я спочатку накидав величезну купу снігу — згрібав його по всьому двору, потім трамбував. Мені допомагала в цьому старша донечка, а потім приступив до виготовлення скульптури — символу року. Спочатку думав зліпити кокер-спаніеля, але потім зробив пса максимально схожим на персонажа з мультика "Жив був пес", — розповів Олександр.

Зимова казка: у Київській області з'явився гігантський сніговий песЗимова казка: у Київській області з'явився гігантський сніговий пес

Фото: Гігантський сніговий пес (segodnya.ua)

Робити скульптури з снігу - хобі Олександра.

"Я працюю будівельником, а робити скульптури з снігу — моє хобі. Це і весело, і цікаво. Адже це те, чим можна порадувати себе і сусідів. Рік Півня, до речі, не пройшов для нас безслідно. В нашій сім'ї народилася ще одна помічниця — донечка Зоряна", — поділився Олександр.

Перший раз скульптуру зі снігу Олександр зробив в 2011 році.

Читайте також у Лапландії з'явився крижаний готель для шанувальників "Гри престолів".