ru ua

Злості немає меж: у Києві автохам образив воїнів АТО

Злості немає меж: у Києві автохам образив воїнів АТО Фото: Київський автохам (Facebook Тетяни Рудою)

"А найогидніше, що стояла купа чоловіків (якщо можна їх так назвати), дивилися мовчки. І для мене вони нічим не відрізняються від цього морального виродка!"

У Києві чоловік образив військових, які приїхали на залізничний вокзал зустрічати бійця, який повернувся з зони АТО. Про кричущий інцидент розповіла волонтер Тетяна Грубенюк (Рижа) на своїй Facebook-сторінці.

"Яке ж бидло захищають наші хлопці! Ранок, вокзал, приїхали зустрічати бійця з передової для нашого фотопроекту. З місцями біда, шукаємо, знайшли місце і акуратно намагаємося заїхати. За нами авто, в якому нервовий водій щось кричить і розмахує руками. Практично звільнивши проїзд, робимо зауваження водієві, що не варто кричати і лаятися, бо на вокзалі не просто запаркуватися. Я в патріотичній футболці, за кермом Сергій у формі... Ця бидлота починає нам кричати: "За***ли, пи***йте - звідки приїхали, комсомольці х***ви, на війну свою пи***йте! Я отетеріла, м'яко кажучи!" - описала ситуацію Руда.

За словами волонтера, чоловік своїми образами спровокував військового на бійку.

"Моїй злості немає меж. Ось таких у***нів захищають наші хлопці? Ось таке вони заслужили? А найогидніше, що стояла купа чоловіків (якщо можна їх так назвати), дивилися мовчки. І для мене вони нічим не відрізняються від цього морального виродка!" - підсумувала вона.

Раніше автохам припаркував свій автомобіль прямо на заїзді в дитячу клінічну лікарню №6 в Києві.