ua en ru

Зловмисник зґвалтував поні в дитячому зоопарку

Зловмисник зґвалтував поні в дитячому зоопарку Фото: Поні (pixabay.com)

Тепер зоофілу загрожує тюремне ув'язнення і штраф

23-річний біженець з Сирії поглумився над поні у дитячому зоопарку в Берліні. Про це повідомляє Berliner Morgenpost.

На чоловіка, який вступив в інтимну близькість з поні, звернула увагу жінка, гуляла в парку з дитиною. Вона сфотографувала порушника і звернулася до співробітників зоопарку. Зоофіл ж, зрозумівши, що його вчинок не залишився непоміченим, кинув тварину і кинувся навтьоки.

Особистість сирійця була встановлена. Йому пред'явили звинувачення за статтями про жорстоке поводження з тваринами і порушенні громадського порядку. Тепер йому загрожує тюремне ув'язнення і штраф.

Нагадаємо, що в Ізюмі Харківської області чоловік за три години зґвалтував і пограбував двох жінок.

Зловмисник вистежив біля банкомату біля будівлі міської ради молоду, 21-річну дівчину. Погрожуючи ножем, він силоміць затягнув її до гаражів, зґвалтував. Потім відібрав у неї мобільний телефон і втік.

Через кілька годин біля зупинки громадського транспорту зловмисник підбіг до 37-річній жінці, погрожуючи ножем, завів на пустир і зґвалтував. На щастя, випадковий перехожий почув крики жертви і викликав поліцію. Затримали злочинця "на гарячому".

Також повідомлялося про те, що на Прикарпатті чоловік напав на школярку і жорстоко її зґвалтував.

Дівчинці вдалося вирватися від нападника і втекти додому. Вона все розповіла матері, і та зателефонувала в поліцію.

Ґвалтівником виявився 28-лений чоловік. Його затримали недалеко від місця злочину. Зараз вирішується питання про оголошення підозри і обрання судом запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. З постраждалою дитиною тим часом працюють психологи.