"Знали б ви, як тепло на душі": волонтери розповіли про поїздку на передову до морпіхів

STYLERLIFE        17.11.2016 - 16:55
Фото: Волонтери розповіли про поїздку на передову до морпіхам (peoplesproject.com)
Фото: Волонтери розповіли про поїздку на передову до морпіхам (peoplesproject.com)

Активісти проекту People's Project впевнені, що ніякий ворог не зможе встояти перед бійцями, за плечима яких стоїть весь український народ

Волонтери People's Project продовжують забезпечувати українських бійців на Донбасі необхідним спорядженням, яке дозволить їм ефективно стримувати ворога. Днями активісти в черговий раз відвезли амуніцію та спорядження морським піхотинцям, які тримають оборону під Маріуполем.

"Втомлених і виснажених після нічної поїздки у 800 кілометрів, нас зустрічають командири батальйону і сам Вадим Сухаревський зі своєю доброзичливою посмішкою. Підходять і вітаються бійці. Трішки соромно, що імена декого ми забули, але ж все рівно – наші. Наші! Знали б ви, як тепло на душі, коли зустрічаєш своїх!" - зізнався волонтер Серж Марко, який поїхав на Донбас з новою партією спорядження для українських морпіхів.

Фото: У машині з морпіхами: по дорозі до розташування (peoplesproject.com)

За його словами, ще два місяці тому волонтери знали, що батальйон вийде на передову, займе гарячі позиції під Маріуполем.

"І що навіть необстріляні хлопці цього батальйону рвуться показати себе у ділі. Що вони будуть воювати. А ще - що батальйон має серйозні проблеми із забезпеченням. 36-а бригада - величезний організм, забезпечити всіх бійців усім необхідним дуже непросто", - додав волонтер.

Фото: Керівник People's Project (peoplesproject.com)

"Зараз, перебуваючи на позиціях 701 батальйону під Маріуполем, наші очі чіпляються за такі знайомі нам речі - там "нічник" у розвідника, тут на позиції наш бінокль, он пішов кулеметник із нашою трубою, у цього бійця такий знайомий нам тепловізор. Певно, хтось розсміється, та у обороні цього чудового міста грають критичну роль навіть звичайні кальсони - боєць у термобілизні не клацатиме зубами від холоду, а зможе зосередитися на бойових задачах", - зазначив Серж.

За його словами, завдяки народу України та пожертвам простих людей, волонтери People's Project заткнули "кричущі дірки в матеріально-технічному забезпеченні".

 

Фото: Волонтери на передовій з морпіхами (peoplesproject.com)

"Хай не в повному обсязі, але частково закрили питання по "нічниках", тепловізорах, найрізноманітнішій оптиці, планшетах, метеостанціях. Привезли термобілизну і спорядження. Забезпечили вкрай необхідними зараз автомашинами. І ось тут, на передовій, лицем до лиця із ворожими диверсантами, під свистом ворожих куль та близькими розривами снарядів, кожною клітинкою відчуваєш і розумієш - ось вона, кожна гривня народних пожертв, ось вона, допомога простих українців, ось вона, готовність робити спільну добру справу, єдність і готовність допомагати ближньому. Який ворог може встояти перед людьми, за плечима яких стоїть весь народ?" - сказав волонтер.

З усім звітом по проекту "Захисники Маріуполя" можна ознайомитися на сайті People's Project.

Раніше волонтери видовищно привітали "богів війни".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся