ua en ru

"Больные твари": в мережі обурилися жорстоким експериментом над таксою в Росії

"Больные твари": в мережі обурилися жорстоким експериментом над таксою в Росії Фото: Такса (pixabay.com/ru/users/werner22brigitte)

Собака дивом залишилася жива після знущання

У мережі обурені жорстоким експериментом над собакою, який провели в Росії. Нагадаємо, що днями сербському президентові Олександру Вучичу показали таксу, яка нібито дихає під водою. Собаку насильно заштовхнули в прозору колбу з рідиною. Таким чином віце-прем'єр Дмитро Рогозін намагався здивувати Олександра Вучича "унікальним проектом рідинного дихання". На відео видно, як собака намагається вибратися з пастки.

На відео отрегировал відомий російський блогер Олександр Тверській на своїй Facebook-сторінці.

"Рогозіну показують експеримент - топлять таксу у воді. Це вже за межами. Точніше знову", - відреагував росіянин.

Відео: Експеримент над таксою (facebook.com/TverskoyAA)

Передплатники блогера відреагували на жорстоке відео коментарями.

"Вам там потрібно багато терпіння, щоб не рушити розумом", - написала Ірина Луньова.

"У мене шок. Люди на повному серйозі обговорюють, хороший експеримент чи поганий. Насичена киснем вода чи ні. Скільки можна протриматися без повітря, і, взагалі, це не вода. А кисень з водою. Не, я прекрасно розумію, що проводять досліди над тваринами, але це приховують, це намагаються замовчати, затерти, не говорити про це. Тому що це пекло на Землі. Так не можна. І це багато хто розуміє. Але ось це знущання показують на всю країну, не боячись нічого, не соромляться нічого, ніби в порядку речей топити тварин. Це просто треба розуміти масштаб катастрофи", - прокоментувала Ольга Бушуєва.

"Больные твари": в мережі обурилися жорстоким експериментом над таксою в РосіїСкріншот (facebook.com/TverskoyAA)

"Хворі кінчені тварини, які все людське давно атрофувалась (100 років знищувалося режимом)", - відреагувала Наташа Боренко.

"Просто за гранню. І це по федеральному каналу. Кілька усміхнених бл**їй по один бік екрана і тисячі за іншу. Так зване суспільство, яке, о боже, хтось сміє ненавидіти", - прокоментувала Дарія Долорес.

"Больные твари": в мережі обурилися жорстоким експериментом над таксою в Росії

Скріншот (facebook.com/TverskoyAA)

Нагадаємо, що у Росії хотіли втопити собаку, щоб здивувати сербського президента (відео).