"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин

"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин
Фото: Полювання (facebook.com/UAnimals.official)

Мережу розгнівало полювання чоловіка на звірів

Директор Державної циркової компанії України, який відповідає за номери з тваринами, вбиває інших тварин. Відповідні фото опубліковані на сторінці "UAnimals" в соцмережі Facebook.

"На цих фото ви бачите директора Державної циркової компанії України. Сергій Кабаков отримує задоволення від вбивства тварин і відповідає за номери з тваринами державних цирках", - розповіли в спільноті.

"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин

Фото: Полювання (facebook.com/UAnimals.official)

"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин
 

Фото: Результати полювання (facebook.com/UAnimals.official)

"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин

Скріншот поста (facebook.com/UAnimals.official)

Чимало користувачів мережі гнівно засудили вбивство тварин та інтерес директора циркової компанії до полювання:

"Сволота".

"Виродок".

"Гори в пеклі".

"Ось така сволота потім ще людей може застрелити. Прострілити йому ногу, щоб відчув ту біль, яку безневинні тварини пережили через нього".

"Хто б його підстрелив заради задоволення".

"Немає слів, одні емоції! Як хочеться зробити з цією тварюкою теж саме!".

"Скотина, з ним би так!".

"Його б пристрелити!".

"От урод жирний".

"Як можна фотографуватися на тлі трупів?".

"Моральний урод".

"Шкуродер!".

"От хотілося б запитати у цього дебіла: його не вивертало при вживанні м'яса забитих тварин? Україна хоче йти в Європу, але там бережуть усю природу, кожне живе дерево і кожну тварину.Там в містах Європи кролики і зайці, козулі та інші тварини живуть в живій природі і люди їх годують і бережуть. А в Україні дебіли знищать все, що тільки можуть, і що їм доступно. Я б таким створінням давала довгі тюремні терміни за знищення тварин".

"Щоб коли-небудь він опинився на місці цих зайців і косуль!".

Деякі користувачі мережі відзначили, що полювання на цих тварин не заборонене, а підписникам невідомо, чи дотримувався законодавства директор циркової компанії.

"Це не заборонено", - написав Дмитро Ваврийчук.

"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин"Хто б його підстрелив": директор української циркової компанії показав, як вбиває тварин

Скріншот коментарів (facebook.com/UAnimals.official)

До речі, лісники з Закарпаття заперечують причетність до вбивства рисі.

За їх словами, в соцмережі знімки поширив заступник голови товариства мисливців "Грінвуд" Василь Шемота. Кабаль стверджує, що той зупинив їх машину, побив і забрав фотоапарат.

Раніше в мережі спливли подробиці про вбивцю червонокнижної рисі з Закарпаття. Виявилося, що Михайло Кабаль, який похвалився у соцмережі вбивством червонокнижної рисі, виявився не просто сином лісничого з Рахівського лісового господарства, а депутатом Рахівської міської ради.

У коментарях користувачі висловили своє обурення інцидентом.

"Сволота. Думає, якщо депутат, то йому все дозволено. Його робота – служити народу. Заберіть у нього мандат і заведіть кримінальну справу за Статтею 229 "Жорстоке поводження з тваринами", - написали в мережі.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся