ua en ru

"Молотком по голові": у Харкові чоловік замовив вбивство власної собаки

"Молотком по голові": у Харкові чоловік замовив вбивство власної собаки Фото: Вівчарка (pixabay.com/vivros62)

Господар розплатився за жорстоке вбивство тварини пляшкою горілки

У Харкові 51-річний чоловік отримав три роки і чотири місяці в'язниці за вбивство собаки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Слідство встановило, що місцевий 40-річний житель Новобаварского району в липні найняв засудженого - місцевого п'яницю, для вбивства своєї собаки. Він дав йому молоток і пообіцяв розплатитися пляшкою горілки.

Чоловік тримав вівчарку за нашийник і бив молотком по голові. Одна з сусідок почула вереск тварини і викликала поліцію та зоозахисників. Однак врятувати вівчарку від смерті не вдалося.

"Господар собаки так і не зміг зрозуміло сформулювати причину, по якій вирішив позбутися від тварини, та ще й у такий жахливий спосіб", – відзначили у прокуратурі.

Суд визнав зловмисника винним у жорстокому поводженні з тваринами (ч. 1 ст. 299 КК України) і, додавши частково не відбуте покарання за вчинену раніше крадіжку, призначив йому три роки і чотири місяці позбавлення волі.

Замовника вбивства - 40-річного харків'янина, суд визнав винним у підбурюванні та пособництві у знущанні над твариною (ч. 4, 5 ст. 27, ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу) та заарештував його на три місяці.

Прокуратура оскаржила рішення суду першої інстанції в апеляції, наполягаючи на більш суворому покаранні.

До речі, житель Вінницької області на очах у дитини забив молотком собаку.

У Вінницькій області 65-річний житель села Соболівка молотком забив до смерті собаку, що потрапила у встановлену їм пастку-петлю.

Жорстоке вбивство тварини сталося на очах у її13-річної господарки. Близько восьмої години ранку дівчинка подзвонила в поліцію і повідомила, що стала свідком знущання над собакою.

Керівник Липовецької поліції Павло Дармограй розповів, що група реагування патрульної поліції прибувши за вказаною адресою виявила мертве тварина біля домогосподарства 65-річного чоловіка, на якого вказала дівчинка.