ru ua

"На ланцюг того, хто це зробив": у Києві собаці закрутили шию ланцюгом до глибокої рани

"На ланцюг того, хто це зробив": у Києві собаці закрутили шию ланцюгом до глибокої рани Фото: Собака (dryg.org.ua)

Тварина прибігла до людей за допомогою

У Києві собаці по кличці Гриша закрутили шию дротом або ланцюгом до глибокої кривавої рани. Тварина прибігла за допомогою до інших людей. Про це повідомив активіст Влада Антонов на своїй сторінці в соцмережі Facebook, опублікувавши відповідне фото.

Собаку вдалося врятувати.

"Що буває, коли собаку мучать на ланцюгу. І вона не одна така. Загрози життю вже немає. Врятували", - розповів активіст.

"На ланцюг того, хто це зробив": у Києві собаці закрутили шию ланцюгом до глибокої рани"На ланцюг того, хто це зробив": у Києві собаці закрутили шию ланцюгом до глибокої рани"На ланцюг того, хто це зробив": у Києві собаці закрутили шию ланцюгом до глибокої рани

Фото: Собака по кличці Гриша (dryg.org.ua)

"На ланцюг того, хто це зробив": у Києві собаці закрутили шию ланцюгом до глибокої рани

Скріншот поста (facebook.com/vlad.life)

На публікацію відреагували багато користувачів мережі:

"На ланцюг того, хто це зробив і так мучитися! По-іншому такі гади не розуміють!".

"Сил вже нема дивитися на такі фотографії. Люди - кінчені істоти... яку ж біль відчувала ця тварина при найменшому русі... Господи, не прощай і не милуй тих, хто причетний до такого!".

"Тварі".

"На ланцюг того, хто це зробив": у Києві собаці закрутили шию ланцюгом до глибокої рани"На ланцюг того, хто це зробив": у Києві собаці закрутили шию ланцюгом до глибокої рани

Скріншот коментарів (facebook.com/vlad.life)

Раніше в мережі з'явилася інформація з проханням допомогти собаці.

"Його шию закрутили дротом! Не переконуйте, що люди хороші. Ми - монстри... ми чудовиська...Вибачте, але мій мозок і серце відмовляються розуміти і відчувати інше. Його хотіли повісити чи що? Гришка заскочив у трамвай. Постраждалий від людей і прийшов до них за допомогою. Люди побачили, що навколо шиї у нього жахлива рана. Подзвонили нам, відвели в клініку", - повідомили на сторінці "реабілітаційного центру та притулку для тварин, що потрапили в біду "Друг" в соцмережі Facebook.

"Гною купа. Але коли лікарі почали вичищати все це - вони знайшли шматки дроту і іржу! І от скажіть, що думати про нас, людей? Зараз песик в клініці. Його рани трохи не дістали гортані. Призначили купу ліків, купу обробок. Левомеколь - дуже треба. Мефенат - теж треба. Все це тепер буде гоїтися місяці два. Скажу просто, сподіваючись на вашу участь і милосердя. Гриші потрібна допомога", - написали у співтоваристві.

"На ланцюг того, хто це зробив": у Києві собаці закрутили шию ланцюгом до глибокої рани

Скріншот поста (facebook.com/groups/332020220228462)

До речі, в Ужгороді "копи" щосили рятували збиту вагітну собаку.