ru ua

У Новій Зеландії вирішили заборонити кішок: активісти назвали причину

У Новій Зеландії вирішили заборонити кішок: активісти назвали причину Ілюстративне фото (pixabey.com)

Екологічні активісти стурбовані поведінкою котів

У Новій Зеландії запропонували внести заборону на кішок, так як вважають їх небезпечними хижими тваринами. Про це повідомляє сайт Meduza.

Регіональна рада Саутленда в Новій Зеландії запропонувала жителям села Омауи внести заборону на кішок. Мається на увазі – заборонити місцевим жителям їх заводити. Ті, у кого вже є домашні тварини – повинні будуть їх стерилізувати, чипувати і зареєструвати у представників влади. Якщо кіт або кішка помруть, то нового завести буде неможливо.

Така дивна пропозиція пов'язано з тим, що екологічні активісти звинувачують кішок в тому, що вони ставлять під загрозу дику природу Нової Зеландії. Зокрема, кішки полюють за рідкісними птахами, що мешкають в регіоні. Регіональна рада вважає, що заборона допоможе убезпечити вимираючі види.

"Ми не ненавидимо кішок. Але ми б хотіли, щоб їх власники стали відповідальніше. А Омауи – не місце для кішок", - заявив представник фонду Omaui Landcare Trust Джон Коллінз.

У Новій Зеландії вирішили заборонити кішок: активісти назвали причину

Скріншот поста (twitter.com/Edourdoo)

Однак, місцеві жителі не в захваті від цієї пропозиції, так як вони заводять кішок, щоб позбутися від гризунів. І жителі Омауи збираються запустити петицію проти планів регіональної ради. Остаточне рішення буде прийнято в жовтні.

До речі, раніше ми писали, що у Харкові оселилися троє маленьких ягуарів з важливим завданням.

А також повідомляли про те, що у Києві виявили несподівану тварину на задньому сидінні автомобіля.

Відео: РБК-Україна