ua en ru

В Одесі шахраї погрожували жінці вбити її сервала

В Одесі шахраї погрожували жінці вбити її сервала Фото: Сервал (pixabay.com/katrinahockman)

Тварину шукали кілька днів

В Одесі сім'я протягом декількох днів шукала свого улюбленця сервала. Хижа тварина пропала 17 грудня. Кішку шукали в Совіньоні та околицях. За час пошуку дівчині погрожували шахраї, використовуючи нявкання іншого кота. Про це повідомляє 048.ua.

За даними видання, сервал погнався за фазаном і пропав, після цього були розгорнуті цілодобові пошуки. За словами господині тварини, - Христини, вона розклеювала оголошення, писала прохання в соцмережах і підключила мисливців. За день сім'я отримувала безліч дзвінків від людей, які нібито бачили величезну дику кішку.

Поки тривали пошуки тварини, господині сервала регулярно погрожували шахраї.

"Дзвінків шахраїв було 3-4 в день, представлялися різними іменами, діяли за стандартною схемою: дзвонять - ми знайшли вашу кішку. Дасте винагороду? Я відповідаю, добре, скільки ви хочете. Називалися різні суми - і 300 доларів, і 5 тисяч гривень. Я була згодна, але просила описати кішку, надіслати мені фото і відео, детально розповісти, де її знайшли", - розповіла вона.

"На моє запитання, як зловили сервала, мені сказали, що просто взяли на руки. Я не повірила, що це неможливо, щоб моя тварина пішла до чужих. І питаю: ви взагалі уявляєте собі, як він виглядає, скільки важить? А мені в трубку: "Ну, три-чотири кілограми". Я відразу припиняла розмову", - додала вона.

"А потім почалися погрози. Мені телефонували і погрожували вбити мого кота. Причому, в трубці було чути, як кричить кішка. Але, ви знаєте, у сервала абсолютно особливий голос, його нявкання схоже на крякання, так що обман був відразу зрозумілий", - зазначила господиня одомашненого хижака.

За словами Христини, сервал забрів у новий приватний сектор, яким забудовується пустир. 20 грудня вночі їй зателефонував хлопець і сказав, що бачив її кота.

"Я одразу в машину і туди. Я його, навіть, побачила, але собаки у дворах загавкали і злякали", - розповіла дівчина.

"А сьогодні вранці мені телефонує дівчина і каже: "Ваша кися тут біля мене сидить". Я знову туди - він був спокійний, не кидався. Підійшла, єдине, кинула йому пару курчат. Взяла на ручки, а він лагідний, як вислоушка", - зазначила вона.

"Ми переїхали в цей будинок буквально два тижні тому. І закупили спеціальні сітки на вікна для кішок, але не встигли встановити. Зараз поставимо, і він буде в квартирі, а потім побудуємо міцний вольєр, коли потеплішає", - повідомила Христина.

До речі, у мережі обурилися жорстоким експериментом над таксою в Росії.