Для охорони президента виховують чотириногих "охоронців"

STYLERТварини        23.06.2017 - 09:00
Фото: Вівчарка (pixabay.com/ru/users/Katrina_S)
Фото: Вівчарка (pixabay.com/ru/users/Katrina_S)

Раніше собаки тільки шукали вибухові пристрої та зброю

В охорону президента України тепер будуть входити спеціальні собаки породи вівчарка, які стануть особистими охоронцями. Про це повідомляється в сюжеті ТСН.

Раніше тварин навчали тільки шукати вибухові пристрої та зброю, а тепер на державній службі будуть вже особисті чотирилапі охоронці.

Брат і сестра Карат і Мері - перші вівчарки, які народилися в президентській охороні. Це сталося півтора року тому. Вихідних у них немає, на службі винюхують вибухівку, поза тим освоюють роботу особистого охоронця. 

"Що вони вміють? Любити Україну", - відповідає кінолог на питання, що вміє тварина.

Собак привозять до початку заходу за 3-4 години, вони ретельно обшукують територію в пошуках вибухівки, а потім отримують заохочення - м'ячик. Кінологи кажуть, що для вихованців це - нагорода, краща за їжу.

В раціоні службових вівчарок немає м'яса, а є тільки собачий корм. У ньому збалансовані вітаміни, щоб вихованці мали міцне здоров'я.

"Коли йде екстремальна ситуація, він буде атакувати живу людину без захисту", - розповідає кінолог.

Чи залучать вівчарок до захисту перших осіб держави нарівні з людьми - стане відомо наприкінці року. Тоді чотириногих охоронців кінологи вперше представлять керівництву.

До речі, у Британії собаки будуть допомагати лікувати хворих.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: собака
On Top